اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

با توجه به این که فروشگاه تهران لوستر اقدام به گارانتی 360 روزه کالا های موجود در سایت خود کرده است و همچنین 7 روز گارانتی بازگشت وجه برای مشتریان در نظر گرفته شده است، می توانید پس از مشاهده هرگونه مشکل با شماره تماس 09394686152 تماس گرفته و جهت برگشت کالا هماهنگی لازم را انجام دهید.

با توجه به این که فروشگاه تهران لوستر در سراسر کشور فعال است و شما هموطنان عزیز می توانید از کلیه استان های کشور از سایت خرید خود را انجام دهید، مدت زمانی را برای ارسال کالا باید در نظر گرفت، در استان تهران نهایتا ظرف 3 روز کاری کالا ارسال خواهد شد و در سایر استان ها حداکثر 7 روز کاری کالا تحویل شما میگردد.

باید بدانید که کلیه کالا های موجود در سایت تهران لوستر بابت ارسال کالا هیچ هزینه ای از مشتریان نمیگیرد و کاملا هزینه ارسال بر عهده ما می باشد. شما عزیزان می توانید کالا را به صورت مستقیم از سایت خریداری نمایید و بدون هیچ هزینه اضافی آن را تحویل بگیرید.

این فروشگاه آنلاین به صورت هفتگی اقدام به ارائه کد های تخفیف از طریق ایمیل به مشتریان خود می کند و پس از دریافت کد تخفیف می توانید پس از انتخاب محصول در باکس کد تخفیف کد مربوطه را وارد کنید و از مبلغ کل تخفیف داده شده کسر می گردد. برای دریافت کد تخفیف حتما در صفحه اصلی سایت در پایین صفحه ایمیل خود را ثبت نمایید.

می توانید از ساعت 8 صبح لغایت 21 همه روزه با شماره 09394686152 تماس بگیرید.

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید